Výběr plotů – sáhněte po takovém, který vám vydrží!

Výběr plotů je důležitý, protože jde o věc, která vám má sloužit roky. Díky tomu je nutno výběr nepodcenit a opravdu sáhnout po takových kouscích, které pomohou a správně váš pozemek a dům ochrání. Jednotlivé ploty je nutno vybírat nejen s ohledem na design, aby se hodil k vašemu domu, ale také s ohledem na to, že bude po celý rok venku a tudíž čelit různým změnám počasí, sluníčku, dešti, krupobití, větru, mrazu i sněhu. Aby plot vydržel všechny tyto zásahy, je nutné vybírat opravdu ty kvalitní kousky. Ideálně pořídit plot z betonu, který může být takřka nesmrtelný.

Beton jako základní kámen

Plot z betonu je pevný jako skála a pro mnoho lidí znamená tudíž nesmrtelný a nezdolný. Je pravdou, že právě tyto ploty jsou velmi oblíbené a hojně kupované. Díky konstrukci vypadají mohutně a bytelně, ale zároveň nijak nehyzdí nebo nesnižují vzhled domu, který jste si hezky propracovali a hlavně jste na něj pyšní. Naopak, i beton může vypadat jemně a decentně, stačí zvolit správný typ a dekor. K dispozici jsou betonové desky, které jsou v podstatě základním prvkem každého jednoho plotu z betonu. Jde o výplň plotu, který je tvořen betonovými sloupky s drážkami. Právě do těchto drážek se jednotlivé desky z betonu jednoduše a pohodlně zasouvají.

Sloupky jsou upevněny do země, kde získávají pevný základ. Bývají od sebe vzdálené dva metry, respektive podle délek desky. Pro zajímavost, jedna deska váží 75 kilogramů, takže betonový plot bude opravdu pevný a bytelný. Firma BEVES LANŠKROUN s.r.o. vám pomůže ochránit sebe, zahradu i domov před zvědavými pohledy sousedů i případných kolemjdoucích. Zamezí pouličnímu ruchu, odradí případné zloděje a jasně vytyčí, kde je váš pozemek. K dispozici jsou různé vzhledy desek i sloupků, takže si pohodlně vyberete motiv, který se vám líbí.