Poznejte spolehlivé služby letecké přepravy Roth.cz

Letecká přeprava šetří čas a zkracuje vzdálenosti, což se týká jak vnistrostátní, tak zejména mezinárodní přepravy. Služby v mezinárodní letecké přepravě zboží dnes zajišťuje celá řada spedičních firem. Jednou z těch, které se stále více prosazují, je společnost Jiří Roth – ROTH Cargo, jejíž doménou je mezinárodní letecká přeprava nejrůznějšího zboží.

Čím se společnost ROTH Cargo zabývá?

Na trhu mezinárodní přepravy a logistických služeb působí tato společnost již od roku 2001. Díky spolehlivosti a kvalitou svých služeb se vypracovala na agenta spolupracujícího s většinou leteckých společností. Poskytuje nejvýhodnější nabídky včetně kompletního servisu při přepravě jakékoliv zásilky. V oblasti vývozu a dovozu spolupracuje společnost Roth.cz s významnými tuzemskými i zahraničními klienty. Ke každé přepravě přistupuje s ohledem na individuální požadavky klienta a zakládá si na tom, aby splnila všechna jeho očekávání na 100%.

Nabízené služby

Komplexní servis v oblasti mezinárodní letecké přepravy zahrnuje veškeré procedury včetně celního odbavení, zpracování dokumentace nutné k přepravě zboží, balení a skladování zásilek, pojištění přepravovaného zboží a průběžný monitoring jednotlivých zásilek. Součástí přepravy zboží je také nezbytná poradenská činnost v oblasti letecké dopravy a přepravy. Společnost Roth.cz disponuje také vlastní spediční službou, která slouží k přepravě osobních věcí, obchodních zásilek, nebezpečného zboží nebo i živých zvířat. Ve všech těchto případech poskytuje Roth.cz zákazníkům možnost sledovat jejich zásilku online pomocí odkazu http://www.cargoserv.com/tracking.asp.

Spediční služba Roth.cz

  • Osobní věci – letecky můžete posílat ošacení, sportovní potřeby, sklo, jízdní kola, elektroniku, invalidní vozík i nábytek. Letecká přeprava Cargo je nezávislá na vaši přítomnosti a zásilku vyzvedne u vás doma
  • Nebezpečné zboží – hořlaviny, chemikálie, zbraně, nebo léky podléhají stejným pravidlům jako u jiných dopravců, ovšem Roth.cz zajistí i odpovídající zabalení a deklaraci
  • Živá zvířata – psi a kočky se přepravují v zavazadlovém prostoru. Přeprava živých zvířat se týká ptáků, rybiček, plazů, obojživelníků a hlodavců.