Víte o tom, co dokáže fotopast?

Viděli jste už někde fotopast, ale nevíte, k čemu přesně slouží? Toto malé a maskované zařízení je takovým tajným okem, které dokáže dokonale monitorovat konkrétní prostor. Možná si říkáte, že to samé umí i kamera. Fotopast je však jiná, na rozdíl od kamery je absolutně nenápadná a po umístění na strom je těžké si její přítomnosti všimnout. Fotopast také nezaznamenává v kuse, takže si její majitel nemusí prohlížet prázdný záznam. Fotopast disponuje PIR čidlem reagujícím na tepelný pohyb a když ho zaznamená, tak vetřelce vyfotí.

Využití fotopasti

Fotopasti se používají nejčastěji pro 2 účely a sice pozorování zvířat v divoké přírodě nebo pro ochranu majetku, po umístění fotopasti na váš pozemek může váš pozemek hlídat a zaznamenat každého, kdo na něj vnikl. Zatímco vetřelec nemá ani tušení o tom, že ho někdo sleduje, fotopast pořídí jeho kvalitní záznam, který uloží na paměťovou kartu. Vy si následně můžete záznam fotopasti prohlédnout na těle fotopasti. Fotopasti Bunaty disponují kvalitním displejem, ale záznam si samozřejmě můžete prohlédnout také na počítači nebo třeba v televizi. Možná si říkáte, že vám bude k ničemu, že se zloděj vyfotí poté, co vám vykrade dům.

Ovšem nabízí se vám i fotopast Bunaty s GSM modulem, která vám snímek vetřelce okamžitě zašle na telefon nebo na email, takže se okamžitě dozvíte o každém, kdo k vám vkročí na pozemek. Jde o ten nejlevnější a zároveň nejspolehlivější bezpečnostní prostředek. Fotopasti jsou na baterie a mohou hlídat třeba i konec vaší zahrady. Fotopast Bunaty má neviditelný noční přísvit, díky kterému dokáže pořídit kvalitní snímky i za naprosté tmy. Sami si nastavíte, v jakých hodinách má být fotopast aktivní a jestli má zaznamenávat fotografie nebo videozáznam. Pokud vás fotopasti Bunaty zaujaly, jednoduše si je můžete pořídit.