Půjčka pro podnikatele je připravena i pro nováčky

Dosáhnou na něj všichni, kdo splní základní podmínky a je dostupný také pro naprosté nováčky v roli OSVČ. Přesně tak, moderní úvěr je k dispozici online a žádost může vyplnit široké spektrum zájemců. Jak jsou nastaveny parametry této nabídky? Výhodou je, že opravdu není kam spěchat. Vyplníte totiž jen krátký formulář, rozhodně nemusíte nikam osobně. Na pobočky se už v dnešním světě rozhodně nechodí! Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho? To je otázka, která zajímá snad všechny. A je na ni velmi jednoduchá odpověď. Nabízí se řada různých scénářů, napíšete si proto svůj vlastní!

Pět tisíc jako minimum

Vyberte si cestu a udělejte první krok. Půjčka pro podnikatele jednoduše začíná tím, že vyplníte krátký formulář, v němž nesmí chybět platné IČO. Díky němu bude jasné, že aktivně podnikáte a jakékoliv další ověření v tomto směru už není nutné. Výhodou je možnost svobodné volby, protože k dispozici je široké spektrum různých variant. Na své si proto přijdou ti, kdo chtějí poměrně malou sumu, stejně jako zájemci, před nimiž je nečekaný výdaj v řádu desetitisíců. Jak vlastně mluví čísla?

  • 5 000 Kč je minimální částka, která může být ve hře. Důvody rozhodně nikdo znát nechce.
  • 30 000 Kč je maximální obnos, s nímž lze počítat. Opět platí, že účel o ničem nerozhoduje.
  • Splatnost si volí každý sám podle sebe. Minimum je stanovené na 7 dní, maximum na 30 dní.

První půjčka zdarma je k dispozici

Využít první půjčku zdarma mohou všichni nováčci. Její limity jsou 8 000 Kč a 14 dní splatnosti, takže je vše velmi jednoduché. Klasická půjčka pro živnostníky je jednoduchý proces, jenž se stoprocentně dohodne online, tedy bez nutnosti osobních návštěv pobočky. V tom tkví její výhoda, zabere totiž jen skutečné minimum času. To je pro osoby samostatně výdělečně činné skvělá zpráva.