Strava pro zaměstnance – zajistěte jim hotová jídla až do firmy!

Firmy se dnes snaží své zaměstnance udržet a neváhají udělat mnohá opatření nebo ústupky. Dobrý a pracovitý zaměstnanec je dnes ve firmě ceněný a nechat ho odejít jinam se firmám nevyplácí. Aby si své zaměstnance udržely, případně našly zaměstnance nové, neváhají sáhnout hlouběji do kapsy, přidat na výplatní pásce, slíbit odměny nebo nabídnout benefity, které by jinde možná nedostali. Dělat pro své zaměstnance něco navíc je trendem ze zahraničí a dnes si to osvojili také malé firmy. Dát zaměstnancům pět dní dovolené navíc, takzvané sick day, které si mohou vybrat, když jsou nemocní, home office, firemní tarif, telefon a mnoho dalšího.

Zajistěte pro zaměstnancům pravidelnou stravu

Jednou z možností benefitů je také například zajistit zaměstnancům stravování. Ať už jim budete přispívat ve formě stravenek nebo jim zajistíte v blízké restauraci slevy či hotové pokrmy, které si jen ohřejí. Další možností je vsadit na firemní stravování v Praze 2. Díky tomu získají zaměstnanci stravu, která dobře chutná. Budou si moci vybrat hned z několika variant, takže se uspokojí chuťové buňky všech. Nabízí několik druhů hotových jídel, minutkových jídel, obložené talíře, polévky a podobně. Jídlo se distribuuje přímo do firmy, takže je vše bez práce.

Pohoštění pro večírky a schůze

Pořádáte ve firmě pravidelné schůze, meetingy, porady nebo jen schůzky s klienty? Patrně chcete pro všechny zajistit větší či menší občerstvení, což na mnohé klienty také udělá dobrý dojem. Nemusíte se o nic starat! Firemní stravování na Praze vám poskytne kompletní catering na všechny akce – prezentace, schůzky, firemní večírky, oslavy narozenin a podobně. Jen si objednáte, co budete chtít a o nic víc se nestaráte. Vše spadá do rukou profesionálů, kteří se o to postarají!