Termolisy a řezací plotry vám usnadní práci

Za tímto zdánlivě složitým odborným nadpisem nehledejte žádné strojní vybavení průmyslových provozů. Jedná se totiž o zařízení určená k potisku triček a jiných součástí oděvu, případně tašek a jiných předmětů. Potištěná trička jsou oblíbeným módním trendem, který vyznává především současná mladá generace. Mít na tričku portrét známé celebrity nebo nějaký atraktivní název, je pro spoustu lidí výrazem sounáležitosti i chloubou.

Princip termolisu

Odbornou terminologií jsou termolisy stroje vyvinuté k uchycení speciálních materiálů na jiný materiál, kterým jsou nejčastěji právě trička nebo různé předměty. Uchycení zajišťuje topná deska s vhodně nastavenou teplotou a nastavitelný cílený tlak. Předpokladem kvalitního tisku je dobrý stav termolisu. Jednak záleží na značce, a jednak na péči, kterou majitel termolisu věnuje. Na trhu je dnes spousta termolisů různých značek včetně levných přístrojů z Číny. Vysokou kvalitou se vyznačují výrobky továrny Heat Press Machine a prodej termolisů této značky zajišťuje společnost Marta, s.r.o.

Proč si pořídit termolis značky Marta?

Pořízením termolisu značky Marta neprohloupíte, jelikož vám při dobrém zacházení může spolehlivě sloužit dlouhá léta. Prvotřídního potisku dosáhnete například na kvalitním 3D termolisu na potisk. Ploché předměty, jako jsou například trička a jiné části oblečení, ale také tašky, podložky pod myš u PC či jiné předměty, se nejlépe potiskují na termogransferovém lisu PTC380. Tento typ má široký rozsah pracovních teplot, což umožňuje realizovat transferový potisk například z předlohy vytištěné v laserové tiskárně.

Co jsou to řezací plotry?

Je to zařízení, jehož pomocí si můžete tvořit vlastní potisk na trička a jiné předměty. Dále umožňuje dělat výseky z papíru, střihy z látek, tvořit samolepky a spoustu jiných věcí. Řezací plotr lze přirovnat k tiskárně, ovšem s tím rozdílem, že obrázky netiskne barvou, ale vyřezává. Společnost Marta, s.r.o. nabízí prodej řezacích plotrů za výhodné ceny. V nabídce má jak řezací tak kreslící plotry, ale i kombinace těchto operací. Nezbytnou součástí řezacích plotrů jsou speciální plotrové nože, které lze dokoupit.