Stav vašeho konta napovídá, že dovolená u moře nebude? Kdepak

Za celý dlouhý rok se většina lidí nejvíce těší na dovolenou u moře. V Čechách žádné moře bohužel není. Také je možné cestovat po naší krásné české zemi, ale pokud si chceme užít ten krásný mořský vánek a povalování se na pláži za zvuku šumění moře, musíme vyrazit do zahraničí. Dovolenou někteří plánují dlouho dopředu, jiní využívají třeba nabídky last minute. V každém případě je vhodné vědět, že to, jak krásnou dovolenou si užijete, nemusí být úměrné tomu, jak jste na tom s penězi. I ta nejlevnější dovolená může být ta nejkrásnější. Poradíme vám, jak za dovolenou co nejvíce ušetřit a také, kam vyrazit.

Krásná a levná dovolená v Chorvatsku

Chorvatsko je nejlepším místem, kde si zajistit levnou dovolenou. Využít můžete nabídek cestovních kanceláří, ale zde vždy platíte navíc nemalé provize cestovní kanceláři. K cestě do Chorvatska cestovní kancelář vůbec nepotřebujete. Potřebujete pouze vybrat ubytování a dopravit se sem. Když máte vlastní vůz, není co řešit. A co se týče ubytování, musíte ho hledat na tom správném místě, kterým je portál Ubytovanivchorvatsku.cz. Zde se vám nabízí přes 5000 apartmánů z celého Chorvatska a na vás je jen to, abyste si z nich vybrali takový, kde můžete dovolenou strávit. U každého z apartmánů máte uvedeny všechny důležité informace, nechybí fotografie, cena a také přímý kontakt na majitele. Můžete si tedy snadno zajistit ubytování bez provizí prostředníkům.

Apartmánů je na webu tolik, že si vybere každý a hledat je můžete podle destinace nebo i jen tak na blind. Celý portál je přehledně rozdělený a nechybí zde fórum a také sekce, kde se dozvíte mnoho důležitých informací. Zjistíte zde, jaké je počasí v chorvatsku, máte zde informace o dopravě, o hotelech, turistice, potápění a mnoho dalšího. Podrobně si web projděte, načerpejte inspiraci a zajistěte si krásnou dovolenou, která vás vyjde levně.