Všimli jste si už někdy na pozemku fotopasti? Pravděpodobně ne

Co si představíte pod pojmem moderní zabezpečení nemovitosti? Někteří lidé si představí všelijaké alarmy, moderní kamerové systémy a třeba i nedobytné dveře. Ne každý má peníze na to, aby mohl investovat desítky tisíc korun do kvalitního zabezpečení nemovitosti. Abyste si však pozemek zabezpečili, nemusíte utrácet mnoho peněz, stačí si pořídit jeden jediný prvek a sice fotopast.

Co umí fotopast na vašem pozemku?

Fotopasti na cizím pozemku si pravděpodobně nikdy nevšimnete, protože je toto malé maskované zařízení děláno tak, aby se umístilo na strom, kde bude prakticky neviditelné. Vědět o něm bude jen jeho majitel. Fotopast monitoruje potřebnou oblast, ale nenahrává v kuse, ale jen tehdy, když její PIR čidlo zaznamená tepelný pohyb. Zaznamená tedy každého člověka nebo zvíře. Fotopast je samozřejmě možné si kompletně nastavit. Nastavíte si čas, kdy má být aktivní, jestli má pořizovat snímky nebo videa a mnoho dalšího. Fotopasti mohou fungovat nonstop a díky nočními přísvitu zajistí monitorování a snímání i v nočních hodinách.

U fotopasti se nevyplatí vybírat modely jen podle ceny. Kupujte si fotopasti s LCD displejem, u nich si můžete pořízené snímky nebo videa prohlédnout přímo na těle fotopasti. Pokud má fotopast sloužit k ochraně majetku, vyberte si GSM fotopast, která snímky jen neukládá na kartu, ale rovnou vám je odešle na telefon nebo na email, takže budete mít neustálý přehled o každém, kdo vnikl na váš pozemek. Kvalitní fotopasti jsou velmi spolehlivé a také rychlé. Rychlost reakcí fotopasti je jen zlomek sekundy a je praktické nemožné projít kolem fotopasti, aniž by dotyčného vetřelce důkladně nezaznamenala. Ceny fotopastí jsou nízké a jde o kvalitní prvek bezpečnosti, který by u domu rozhodně neměl chybět.