Víte, co je banner a jak podpoří vaše podnikání?

Každý podnikatel o sobě chce dát vědět originální reklamou, která bude snadno zapamatovatelná. Jednou z možností jsou bannery.

Co je banner?

Jedná se o reklamní plachtu, pro jejíž výrobu se využívají různé druhy materiálů. Tisk bannerů nabízí společnost ABC tiskárna. Jaké bannery si můžete objednat:

  • ECONOMY bannery jsou laminované a vhodné do interiéru nebo, po krátkou dobu, i exteriéru.
  • STANDARD – frontlight banner je extrémně pevný, jeho životnost je do pěti let. Nabízí saténový povrch.
  • Mesh banner se vyrábí ze síťoviny mesh. Jeho okraje jsou zpevněné a životnost je také do pěti let.
  • Reflexní banner má také zpevněné okraje a jeho životnost je do čtyř let.

Podrobnější informace naleznete na stránkách e-abctiskarna.cz.

Při výrobě reklamních plachet jsou důležitá oka, která slouží pro jejich snadné uchycení. V tomto případě jsou umísťována ve vzdálenosti 50 cm, ale lze je aplikovat i do menších vzdáleností, dle individuálního přání zákazníka.

Společnost ABC tiskárna nabízí i velmi přijatelné ceny. Samozřejmostí je kontrola veškerých tiskových podkladů. Všechny zakázky jsou vyřizovány individuálně.

Další možnosti propagace

Pro podporu propagace a reklamy si můžete objednat i další tiskoviny. Patří mezi ně třeba brožury nebo vizitky. Využijte výhodný tisk brožur online a představte všem svoji nabídku. Díky brožurám můžete dokonale prezentovat svoji firmu. Nejčastější možností je brožura V1 se šitou vazbou. Mezi její výhody patří snadné otevírání, nezavírá se a drží otevřená, má dlouhou životnost. Vybrat si můžete různé velikosti (A4, A5, A6).

Také dobře zpracované vizitky mohou tvořit součást propagace. Zanechejte v potenciálním zákazníkovi dokonalý první dojem tím, že si objednáte kvalitní vizitky tisk. Vybírat si můžete různé provedení – vizitky jednostranné, oboustranné, vrstvené, skládané, magnetické nebo s exkluzivním vzhledem.