Láká vás život v Itálii? Kupte si zde vlastní dům

Když se vícekrát vydáte do Itálie, možná zjistíte, že je tato země jako stvořená pro život. Ne každý se těší na cestu zpět do České republiky. Bydlení nebo podnikání v zahraničí bylo v minulosti pro většinu lidí něco nemyslitelného, dnes je to však snadno dosažitelný plán pro každého. Stejně jako v mnoha zemích, i v Itálii je velké množství nemovitostí, které čekají na to, až si je někdo koupí. Můžete si tak snadno koupit v Itálii vlastní dům, ale třeba také hotel nebo restauraci.

Jak nákup nemovitostí v Itálii probíhá

Abyste si v této zemi koupili nemovitost, nemusíte sem jet a obcházet vylepené nabídky realitních kanceláří, dokonce nemusíte jednat s žádnými italskými makléři. Existuje i jednoduché české řešení, kterým je realitní portál https://www.italicahomes.com/cs. Je zaměřený na prodej italských nemovitostí a najdete zde domy, byty, vily, komerční objekty, pozemky i farmy z celé Itálie. Vše je podrobně česky popsané, u každé nemovitosti také samozřejmě nechybí řada fotografií a cena.

Nemovitosti můžete hledat v přehledně rozdělených kategoriích, za pomoci mapky a také s pomocí filtru, kde si zadáte svá kritéria výběru.

Investice do italských nemovitostí se vyplatí, jde o atraktivní volbu, na rozdíl od předražených nemovitostí v tuzemsku. Můžete si pořídit dům na pro život v této zemi, ale třeba také pro rekreaci nebo ho můžete pronajímat turistům. Můžete mít v Itálii hotel, místo pro podnikání aj. Vaše možnosti jsou široké a díky webu si můžete snadno zajistit nemovitost v této zemi. Nabízí se nespočet nemovitostí v mnoha atraktivních lokalitách. Líbila by se vám třeba nemovitost v Toskánsku (Immobilie in der Toskana)? Realitní specialisté vám zajistí prodej i kompletní právní servis. Na webu najdete nejen širokou nabídku nemovitostí, která se neustále rozšiřuje, ale také mnoho důležitých informací, které se týkají Itálie, nakupování nemovitostí v této zemi a mnoho dalších informací.