Jaké léčivé krystaly je vhodné umístit do vaší ložnice?

Pokud jde o zdraví, mnozí se odvracejí od tradiční západní medicíny a hledají přírodní léky. Plno lidí tak věří v sílu léčivých krystalů a dobře dělají. Kameny pocházející přímo ze samotného srdce přírody, takže nikdy nemohou přinést nic neužitečného.

Naopak jsou ku prospěchu

Používají se již po tisíce let a slouží nejen k očistě a obnově těla, ale také k posílení mentální, fyzické, emocionální a duchovní rovnováhy.

Vibrace kamenů je schopna interagovat s lidským elektromagnetickým polem, což v našem organismu, přináší velké energetické změny.

Se stovkami krystalů na trhu, může být těžké najít ty správné, které budou naladěny na stejnou notu, jako vy. Zúžili jsme okruh na ametyst a růženín. Ty vám v ložnici pomohou s myslí, tělem i spánkem. Nicméně nic vám nebrání, vyzkoušet ještě např. černý turmalín přinášející energii a hojnost.

Ametyst

Netoužíte po více krystalech? Nevadí, sáhněte po jednom. Je to právě ametyst, který je známý svou univerzálností. Díky tomu je přirozenou ochranou proti všemu, co vám v životě znesnadňuje kvalitu. Pomáhá zmírnit stres a úzkost a příznaky, které tyto stavy doprovázejí – tedy bolesti hlavy, únavu a úzkost. Je také dobrý na regeneraci buněk (podporuje kosti a klouby) a zlepšuje stav kůže.

Ponecháním kousku ametystu na nočním stolku nebo pod polštářem, očistíte mysl a zbavíte se negativních myšlenek, zatímco spíte. Ametyst má mimo jiné jednu zajímavou vlastnost – dokáže pomoci lidem s nespavostí a dokonce i s nočními můrami. Účinkem ametystu je zajištění jasnosti a rozuzlení zmatku. Po spánku byste se měli následně cítit uvolněnější a více svěží.

Růženín

Růženín – vnímán od pradávna, jakožto kámen lásky. Vyzařuje vibrace spojeny s láskou, harmonií a mírem. Díky svým uklidňujícím účinkům je oblíbený do ložnice a vnáší vašemu prostoru pocit klidu. Otevírá srdce dávat a přijímat lásku – ideální pro ty, kteří chtějí budovat své romantické vztahy. Zlepšuje také kvalitu spánku a navozuje příjemné snění. Jednoduše držte kámen v ruce před spaním a soustřeďte se na jakékoli problémy, které máte. Růženín zmírní vaší úzkost a do ložnice vnese pozitivní vibrace. Více se dozvíte na https://www.magieprirody.cz/