Kamionová a letecká přeprava pro každého

Současný svět vyžaduje rychlou a plynulou přepravu nejrůznějšího zboží. Slouží k tomu převážně kamionová přeprava, ovšem na větší vzdálenosti nebo v případě nutnosti co nejrychlejšího přesunu je třeba využít leteckou přepravu. Spedičních firem jsou desítky, ovšem ne všechny dokáží splnit náročné požadavky zákazníků. Jednou z mála spolehlivých přepravců je společnost SPEED LINE s.r.o.

Nabídka služeb

Společnost SPEED LINE dokáže pro klienta přesně a flexibilně načasovat dodávky zboží a materiálu, což je její hlavní prioritou. Zákazníkům nabízí komplexní logistické řešení v jakékoliv situaci. Poskytuje kvalitní zasilatelské, dopravní a logistické služby se zaměřením na potřeby zákazníků jak lokálním, tak mezinárodním měřítku. Společnost je členem sdružení slovenských dopravců Česmad Slovakia, Obchodní komory SR a Svazu logistiky. Její specializací je levná kamionová přeprava, která ovšem snese ta nejpřísnější hlediska a požadavky zákazníků na rychlost, kvalitu a spolehlivost.

Letecká přeprava

Ne vždy a všechno lze přepravit po silnici. Pokud je třeba přepravit cokoliv přes moře na jiný kontinent, co nejrychleji přepravit zboží, které je náchylné na zkázu, nebo přepravit živá zvířata, která by se měla co nejrychleji dostat na určené místo,vyplatí se letecká přeprava. Přes občasné havarie je letecká přeprava stále nejbezpečnějším druhem dopravy. Oproti jiným způsobům přepravy osob a zboží je její předností rychlost. Společnost SPEED LINE nabízí kompletní integrované řešení, které zákazníkům zajistí přepravu zásilky za několik hodin i na opačnou stranu světa. Podnikatelům a firmy umožňuje mezinárodní letecká přeprava zpřístupnit i velice vzdálené zahraniční trhy. Mohou ji využívat při exportu a importu zboží a k dispozici jsou také služby leteckého kurýra.