Benefitů pro výkonné zaměstnance není nikdy dost

Jste vlastníkem firmy a patříte mezi zaměstnavatele, kteří si váží dobré práce svých zaměstnanců? Výkony zaměstnanců často závisí na pracovním prostředí a atmosféře, která na pracovišti vládne. Vytvořit příjemné pracovní prostředí je cílem stále více zaměstnavatelů a to z jednoduchého důvodu. Spokojený a veselý zaměstnanec se rovná vyšším a lepším pracovním výkonům. Investice do zkvalitnění pracovního prostředí se většině zaměstnavatelům vyplatila, proto ho ostatní následují.

Buďte inovativní

Mezi stále více oblíbené a především osvědčené benefity patří „snídaňové bufety“, které zaměstnavatele nestojí mnoho. Zaměstnanci snídaní získají energii do pracovního dne, ale také stihnou poklábosit, sdělit si novinky a pak se jen věnovat své práci.

Trvanlivých potravin, které lze zaměstnancům nakoupit existuje celá řada, ovšem jedna věc by rozhodně neměla v žádném snídaňovém bufetu chybět. Káva do firmy je výhodná při každém zaměstnání a věřte, že většina zaměstnanců kávu na pracovišti rozhodně ocení.

Přiznejme si, že většina Čechů často kávu „hltá“ jako limonádu a neomezený přístup ke kávě je pro ně plnohodnotným benefitem. Pokud si svých zaměstnanců vážíte, dopřejte jim kvalitu v podobě čerstvě pražené kávy, kterou nemusíte nikde shánět po kamenných prodejnách. Objednejte si z pohodlí svého domova nebo kanceláře na webu ebenica.sk.

Na webu objevíte nejen výběr kávy pro velkoodběratele, ale také mnoho zajímavých článků o kávě.

Obdarujte prestižní klienty nebo důležité obchodní partnery

Často přemýšlíte nad tím, kde koupit dárky pro firmy? Je jen málo pravděpodobné, že firma či její představitel, kterému sháníte dárek, nebude pít kávu. Dárkové balení kávy je vhodnou pozorností pro každého klienta nebo obchodního partnera. Neváhejte objednávat kvalitu na ebenica.sk.