5 tipů, jak udržovat dlouholetý vztah šťastný a bez hádek

Žijete s partnerem již řadu let? V tom případě víte, jak náročné může někdy být udržovat partnerský vztah šťastný a bez zbytečných hádek. Pokud se vám to zatím nedaří, vyzkoušejte dnešních 5 tipů, které vám mohou pomoci najít to správné řešení.

Společné zážitky

V partnerském vztahu jsou nesmírně důležité společné zážitky. Bez nich ztrácí vztah jiskru a propojení. Stává se vám, že na sebe s partnerem nemáte takřka čas a veškeré úkony vám zabírají většinu času? Najděte si s partnerem opět čas na sebe a dopřejte si společně prožitý víkend, večeři nebo výlet. Díky společným chvílím, které jsou prožity naplno, se vztah utužuje.

Záliby

Stejně jako strávený čas společně je důležitý i čas, který strávíte každý sám se sebou. Pokud je vaše situace opačná a jste s partnerem až příliš často spolu, měli byste myslet i na čas, který věnujete jen sobě, svým koníčkům a budete v tomto čase sami sebou se svými přáteli.

Trocha adrenalinu

V dobré kondici dokáží udržet vztah i jedinečné zážitky, které prověří to, zda si s partnerem opravdu důvěřujete. Chcete něco takového vyzkoušet? Dopřejte si adrenalinový zážitek v podobě seskoku z letadla, letu balonem či surfování. Uvidíte, že se tímto způsobem vztah zajímavě posílí a nebude v něm nuda.

Pravidla

V partnerském vztahu byste si měli jasně určit pravidla. Díky nim se vyhnete zbytečným hádkám a neshodám. Tato pravidla se mohou týkat domácích prací, rodinných úkolů, nakupování apod.

Sexuální život

Pro zdravý, šťastný a vyrovnaný vztah je klíčový i sexuální život. Zdá se vám, že jste zabředli do stereotypu? Vyzkoušejte erotické hračky, které mohou dosavadní sexuální život náležitě oživit. Zvolit můžete erekční kroužky, erotické prádlo, Venušiny kuličky apod. Skvělé také je, že dnes můžete erotické pomůcky objednat na internetu a vše vám přijde diskrétně až k vám domů.