Znáte důmyslně řešené a velmi nápomocné pokladní systémy Dotykačka?

Kdo z nás by si nepřál podnikat s přehledem, efektivně, bez jakýchkoli zádrhelů a ještě tak, aby stíhal i svůj soukromý život? V tomto všem jsou mnoha firmám i živnostníkům již poměrně dlouhou dobu nápomocné pokladní systémy od Dotykačky.

Seznamte se s Dotykačkou a jejími pokladními systémy

Ať už je vaše podnikání malé nebo středně velké, pokladní systémy Dotykačka vám zajisté pomohou. Dnes jsou nejžádanější pokladní systémy s vysokou spolehlivostí, jednoduchostí, také rychlostí co se týče obsluhy. Žádaná je i možnost intuitivní správy produktů, kategorií a jednoduchá práce s účty a pokladnou. Toto vše vám Dotykačka nabízí.

Akční sady Dotykačky se hodí jako pokladní systémy pro restaurace, obchod, kavárny, bary, také stánkový prodej, služby, řemeslníky, ale také jako levný způsob pro malé řemeslníky a živnostníky.

Dotykačka a její pokladní systémy umí mnohé. Zvládají tisíce účtů, položek, neomezený počet uživatelů a transakcí. Využít můžete mnoho praktických funkcí, např. mapu stolů, happy hours, také away, odtěžování ingrediencí… Ti, kdo mají větší počet skladových položek, pokladen nebo uživatelů jistě ocení vzdálenou správu a skladový systém.

Propojte pokladní systém Dotykačka s dalšími systémy

Používáme nejrůznější systémy, s čímž Dotykačka počítá. Její pokladní systémy lze jednoduše propojit s účetním programem, e-shopem, také s kamerovým nebo objednávkovým systémem a platebními terminály. To, co používáte a máte rádi, nemusíte měnit, vše stačí propojit.

Technická podpora NONSTOP a návody ZDARMA

Spolehnout se můžete na uživatelský komfort. Technická podpora je vám NONSTOP k dispozici na telefonním čísle +420 221 221 331, a to včetně víkendů a svátků. Využívat můžete kdykoli zároveň propracované a detailní návody, praktická videa v ceně licencí a nechybí ani pravidelná školení ZDARMA.

S pokladními systémy od Dotykačky budete jistě spokojeni, stejně jako mnoho uživatelů, kteří už je několik let používají. Více informací najdete na Dotykacka.cz.