Zvyšte váš obrat díky platebním terminálům

Nejde si nevšimnout, že drtivá většina prodejen, restaurací, ale také stomatologů, dopravních přepravců nebo třeba malých občerstvení používá k platbě, kterou chce zákazník provést, platební terminály. Jsou už běžnou součástí moderních podniků, umožňují rychlé a bezkontaktní úhradu kartou, mobilním telefonem i chytrými hodinkami. Už se vám nestane, že by někdo nenakoupil, protože nebude moci použít kartu a hotovost nebude mít v dostatečné výši u sebe…

Inspirujte se ostatními a fakty

Pořídit si můžete kvalitní platební terminály od Dotykačky. Zákazníci, kteří je začali využívat a umožnili lidem platit bezhotovostně, zaznamenali zvýšení obratu v průměru o 24 – 27 %. Navíc při spojení s pokladnou od Dotykačky můžete ušetřit až 4 320 Kč za rok.

Platební terminály Dotypay

K velmi oblíbeným patří platební terminály Dotypay. Můžete jej právě teď získat na 6 měsíců zdarma v rámci zajímavé akce Česko platí kartou. Stačí splnit základní jednoduché podmínky, a to abyste byli OSVČ nebo firma v soukromém nebo neziskovém sektoru či ve státní správě. Druhou podmínkou je, abyste v posledních 12 měsících neakceptovali platby kartou.

Zdarma jsou pak transakce do obratu 50 000 Kč za měsíc. Po uplynutí 6 měsíců zaplatíte 0,99 % z transakce, minimální měsíční transakční poplatek je přitom 350 Kč.

Dotypay vás překvapí svými funkcemi

Malé a lehké přenosné zařízení Dotypay má vysokou výdrž baterie, a tak se budete moci volně pohybovat po prodejně, letní zahrádce, restauraci… Jde o skutečně šikovné platební terminály, které se dají používat i jako mobilní číšník, čímž se vám výrazně zrychlí obsluha zákazníků.

Dotypay disponuje operačním systémem Android, má 4 G + Wi-Fi připojení, integrovanou 58 mm tiskárnu, akceptuje jak platební karty, tak Google a Apple Pay nebo elektronické stravenky. Mobilní číšník nahradí nedostatek personálu, dokoupit se dá i dokovací stanice.

Podívejte se na více informací na webové stránky spolenčosti Dotykačka. S možností platit bezhotovostně budete bezesporu spokojeni.