Nenechte si uniknout atraktivní byty na Žižkově jako investiční příležitost

Atraktivní lokalita do značné míry ovlivňuje cenu bytů v dané oblasti. Pokud se navíc jedná o nové moderní byty, tak jde o jednu z nejlepších investičních možností, jak dnes uchránit své peníze před inflačním strašákem. Dnešní nejistá doba přináší řadu rizik pro naše finance, a právě investice je jedním z nástrojů, jak se těmto rizikům co nejvíce vyhnout. Pořídit si můžete třeba některý z bytů z nové etapy výstavby rezidence Na Vackově, která se nachází v žádané lokalitě Horního Žižkova.

Investujte do vhodného bytu

Pokud se rozhodnete pro investici do bytu, je zásadní již zmíněná lokalita a kvalita samotných bytů. Lokalita Na Vackově je ideální příležitostí pro takovou investici, přičemž je ale dobré vybrat si také vhodný byt z hlediska jeho dispozice a možné budoucí využitelnosti. Pokud vás zajímá pořízení investičního bytu na Praze 3, tak se určitě zamyslete třeba nad velikostí bytu. Například pro pozdější pronájem jsou vždy lepší menší byty, protože pro ně vždy najdete zájemce. Je ale možné, že budete chtít byt časem také sami využívat, potom je optimální rozhodovat se zase dle těchto kritérií. Celkem bude ve 4 bytových domech vybudováno 232 bytů a k nim náleží 158 garážových stání.

Moderní byty v atraktivní lokalitě

Žižkov je skvělou lokalitou z hlediska jistoty, že si zde byty budou držet svou hodnotu, která v čase bude stoupat. Žižkov je lokalitou, kde nemusíte dělat prakticky žádné kompromisy z pohledu kvality života, čeká vás zde veškerá občanská vybavenost a všechny vymoženosti velkoměsta. Vše máte na dosah, a to včetně:

  • Kaváren a restaurací
  • Nedalekých Vinohrad
  • Centra hlavního města

Snadno se dopravíte za zábavou, nakupováním, ale také za prací. Na bytové domy navazuje park Židovské pece vhodný pro sport i relaxaci. Vyrazit můžete do divadla a za nejrůznějším kulturním vyžitím. Moderní byty v moderní městské části jsou zkrátka skvělým místem, kde investovat své peníze.