Majetkové pojištění je pro 21. století klíčovým tématem

V moderní době je velmi důležité, abychom mysleli na pojistnou ochranu. Možností, které v tomto ohledu máme, je opravdu hodně. Není nutné chodit na pobočku pojišťovny a jednat zde s makléři osobně. V 21. století hraje důležitou roli internetová přípojka, takže online dohodě už vůbec nic nebrání.

S rozhodnutím tedy není nutné spěchat, nejdůležitější je, abyste si pečlivě vybrali produkt, který bude uzpůsoben opravdu na míru všem potřebám a přáním. Zodpovědnost je vždy na prvním místě, takže podobnou záležitost bychom neměli nikdy podcenit. Nikdy totiž nevíme, co se stane dnes večer nebo zítra ráno.

Katastrofická rizika jsou už v ceně

Co vše může být zahrnuto v pojistce? Nejsou to jen základní rizika, ale také ta, která mají společný jmenovatel katastrofická. Týkají se tedy například řádění živlů. Majetkové pojištění zahrnuje mimo jiné rozbití skla bez ohledu na příčinu nebo zkrat na elektromotorech.

Velkou výhodou pak je zajištění náhradního ubytování pro vaši rodinu, a to až na dvanáctiměsíční období. Připravena je nonstop asistenční služba, která zodpoví všechny dotazy klientů. Funguje 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu, tedy bez ohledu na víkendy nebo svátky. Nikdy totiž nevíte, co vás v životě překvapí, že? Vlastně platí, že kdo je připraven, nebývá potom zaskočen.

Pojistit lze i nemovitost ve stavbě

Byt, dům nebo garáž, chata a bazén. Ale také nemovitost, která je právě rozestavěná, to vše může být předmětem vaší budoucí pojistky. Totéž platí například pro vybavení kanceláře nebo tepelné čerpadlo. Pojištění budete proti zemětřesení, vichřici nebo úderu blesku, počítá se také s dalšími živly, požárem nebo povodněmi. Jinak řečeno, vše, co by vás mohlo potkat, je vlastně zahrnuto pod jednou jedinou smlouvou!