Vymáhání dluhů snadno a rychle? Obraťte se na profesionály

Máte problémy s vymáháním pohledávek? Nevíte, jak tuto situaci řešit mimosoudně? Pravdou je, že to dnes věřitelé nemají s vymožením pohledávek vůbec lehké. Obraťte se proto na profesionály, kteří vám s řešením této situace pomohou.

Mimosoudní řešení

Pokud byste se pustili do vymáhání dlužné částky soudní cestou, může jít o opravdu dlouhodobý proces, během kterého se můžete ocitnout i v tzv. druhotné platební neschopnosti a dokonce i na pokraji bankrotu. Snazším a rychlejším řešením je pro vás oslovit profesionály ve svém oboru a obrátit se na vymáhací agenturu. Právě ta ví, jak si s vymáháním dluhů poradit.

Zkušenost a profesionalita

Tato agentura působí na trhu již po dobu 15 let, přičemž za tyto léta nasbírala řadu cenných zkušeností v oblasti komplexního řešení pohledávek. Pravdou je, že se jim daří řešit veškeré dluhy pohledávek, a to od fyzických i právnických osob. Věřitelům touto cestou usnadňují podnikání a zbavují je zbytečných starostí.

Komunikace

S klientem agentura komunikuje otevřeně a snaží se o co nejefektivnější řešení daného problému. Na případné záloze před započetím se společně domluví podle individuální situace klienta. Těšit se tak můžete na skvělou pomoc a příjemný přístup.

Vymáhání

Vymáhání pohledávek probíhá bez plateb předem, pokud již víte kontaktní adresu dlužníka. Pokud však kontaktní adresu na dlužníka nemáte, účtují si poplatek 3000 Kč na vyhledání dlužníka. Dále jsou stanovena procenta z vymožené částky, a to ve smlouvě, která si agentura za své služby vezme. V případě, že není nic vymoženo, nic neplatíte a smlouva je zdarma ukončena. Skvělé je, že mají smlouvy pevný termín, a vy se tak nemusíte bát, že by byly smlouvy automaticky prodlužovány. Obraťte se na profesionály ve svém oboru, které vám pomohou s řešením nepříjemných problémů.