Půjčka pro OSVČ je k dispozici kompletně online

Jste podnikatelem a potřebujete malý úvěr? A současně nemáte čas, abyste čekali na pobočkách banky? Potom zkuste nebankovní sektor, který zná lépe vaše potřeby a přání. Jednoduchý formulář je už připraven, vyžádá si jen základní osobní údaje a každý jej vyplní za několik málo minut. Jistě, klidně i z pohodlí domova. Případně z kanceláře, ale také z dílny. Osobní návštěva makléře vůbec není nutná, půjčka se dnes sjednává mnohem jednodušeji, než kdy dříve! Bez dlouhých formulářů a náročné administrativy to jde také! A v neposlední řadě, tato nabídka je dostupná například i pro nováčky, kteří mají živnostenský list teprve několik dnů.

Vyberte si částku podle svých představ

A jaká suma se v tomto případě nabízí? Půjčka pro OSVČ může mít různorodou podobu a záleží jen na konkrétních okolnostech. Na přesné důvody, které podnikatele vedou k vyplnění online žádosti, se už ovšem nikdo ptát nebude. Stačí jen, když žadatel vyplní své IČ. Tedy jinak řečeno, nejjednodušším možným způsobem doloží, že skutečně podniká. Jste na samém začátku kariéry? Nevadí, tato nabídka je vhodná i pro nováčky.

  • 5 000 Kč je tady minimum. Na co si tentokrát půjčíte? To už opravdu záleží jen a jen na vás!
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, kterou lze zvažovat. A opět platí, že může být určena na cokoliv!
  • Splátkový kalendář? Lze jej nastavit v rozmezí 7 a 30 kalendářních dnů, jde o krátkodobý úvěr.

Bezpečnost je na prvním místě

Nechcete nikomu svěřovat svá osobní data? V pořádku, ale měli byste vědět, že půjčka na podnikání je maximálně bezpečná. Obejde se tedy zcela bez telefonátů, dlouhých a náročných otázek, ale i časových prodlev. Vyřízena totiž může být ještě dnes. Jak by nesporně řekl každý zkušený OSVČ, čas jsou peníze. Je proto třeba, aby se podnikatelé zbytečně nezdržovali, že?