Online půjčka před výplatou až do výše 15 000 Kč

Občas se to může stát každému, že ještě není před výplatou a my přemýšlíme, kde vzít rychle finanční obnos potřebný pro provoz domácnosti, jež by šel v krátké době zase splatit a bez zbytečných poplatků. Půjčka před výplatou bez poplatku je ideální volbou.

Kdo nabízí nebankovní půjčky?

Možná máte již s půjčkou u banky svoje zkušenosti, možná ne, ale nechcete se na banku obracet. V tomto případě je rychlým řešením nebankovní půjčka, kterou nabízí společnost Tetička na svých stránkách teticka.cz, kde naleznete i formulář potřebný pro vyplnění žádosti. Svým klientům, ale i dalším zájemcům poskytuje nebankovní půjčky kdykoli a na cokoli. Partnerem je Fair Credit. Tato společnost má oprávnění pro poskytování nebankovních spotřebitelských úvěrů a orgánem dohledu nad její činností je stanovena Česká národní banka.

Jak si o půjčku zažádat?

Vzhledem k tomu, že je to online půjčka, postačí vyplnit žádost na stránkách teticka.cz a společně s ní zaslat kopii občanského průkazu a další doklad.

Co lze doložit?

Jestliže chcete vyřízení půjčky v rekordním časovém intervalu, umožněte ověření své finanční situace díky výpisu vašeho bankovního účtu. Pokud neposkytnete výpis bankovního účtu, je potřeba postupovat následujícím způsobem:

  • Zaměstnanec doloží výplatní pásky za poslední dva měsíce.
  • OSVČ poskytne daňové přiznání za poslední zdaňovací období, které je již uzavřené.
  • Důchodci mohou využít jako doklad důchodový výměr.
  • Maminky na mateřské dovolené využijí doklad, jež prokazuje peněžitou pomoc v mateřství.

Výhody půjčky od společnosti Tetička

Půjčku sjednáváte online, nemusíte nikam chodit. Standardní doba splatnosti je 30 dnů, ale lze ji prodloužit o sedm, patnáct nebo dalších třicet dnů. Pokud chcete půjčku splatit dříve, než je termín splatnosti, můžete tak učinit a nebudete muset platit žádné poplatky navíc. Pro žádost a vyřízení půjčky není potřeba žádná zástava ani ručitel a vyrozumění o jejím poskytnutí dostanete během krátké doby po odeslání žádosti a potřebných dokumentů.