Lidé stále častěji preferují jídlo s sebou

Vaříte si každý den jídlo? Žijeme v uspěchané době, kdy mají lidé stále méně a méně času. Velmi pohodlnou službou se pro ně stala možnost objednat si jídlo a vzít si ho s sebou nebo si ho nechat dokonce dovézt. Stále více gastronomických podniků se tomuto trendu podřizuje a zajišťuje svým klientům zabalení jídla. Jídlo ovšem není možné zabalit do čehokoliv, je třeba k tomu využít jednorázové obaly na jídlo.

Nakupování jednorázových obalů na jídlo

Někteří lidé sice mají i vlastní dózy na jídlo, ale takových je minimum, je proto předpoklad, že jim obal na jídlo nabídnete sami. Jídla se mezi sebou liší a nestačí mít proto jen jeden druh obalu, ale měli byste mít obaly, které jsou pro dané jídlo nejvhodnější. Se zajištěním obalů na jídlo vám pomůže česká společnost Jarico s.r.o., která na svém webu Jarico.cz nabízí kompletní nabídku všech potravinářských i gastro obalů za velkoobchodní ceny. Pořídíte zde snadno dózy, misky všeho druhu, kbelíky, kelímky, příbory a další. Z nabídky si vybere naprosto každý. Pokud jste službu jídla s sebou ještě nenabízeli, je vhodné ji zvážit, následně možná zjistíte, že výrazně vzrostl počet klientů.

Jednorázové boxy s ohledem na životní prostředí

Na naše životní prostředí má velký vliv množství odpadu, které lidé produkují. Velké množství odpadu se nerozloží a také neskončí v popelnici nebo v kontejneru na tříděný odpad, ale na skládkách nebo ve volné přírodě. Pokud myslíte ekologicky, zajistěte svým zákazníkům jednorázové boxy na jídlo vyrobené z bio materiálů, které se v přírodě snadno a rychle rozloží. Namísto plastových boxů se tak může jednat o boxy z certifikované lepenky. Populární jsou také boxy z cukrové třtiny a bagassy. Pokud budete zajišťovat i bio obaly, zajisté také stoupnete v oblibě všem zákazníkům, kteří myslí na životní prostředí. Inspirujte se nabídkou.