Kancelářská křesla a židle vybírejte zodpovědně

V důsledku sedavého způsobu života trpí spousta lidí potížemi s páteří. Zvláště celodenní práce v kanceláři je nejčastější příčinou bolestí zad, krku, ramen a také zkracování stehenních a lýtkových svalů. Tento problém je možné řešit zejména dostatkem aktivního pohybu, ale také pořízením kvalitního kancelářského křesla nebo židle.

Kancelářská křesla

Velice důležitým předpokladem správného sezení u psacího stolu a u počítače je křeslo na míru. Široký výběr křesel všech tvarů, typů a velikostí nabízí společnost VV MIX, s.r.o. Z jejího pestrého sortimentu si můžete vybrat kvalitní kancelářská křeslo, na kterém se budete cítit pohodlně a odlehčíte i svému zádovému svalstvu a krční páteři. Společnost má svou vlastní prodejnu, ve které jsou vystavena kvalitní kancelářská křesla i kancelářské židle. Specializovaní, zkušení a ochotní prodejci každému rádi křesla i židle předvedou a vysvětlí jeho ovládací prvky. Důležité je, že si křeslo můžete vyzkoušet u výškově nastavitelného stolu, u kterého personál obchodu nastaví výšku pracovní plochy přesně tak, jak ji máte doma nebo v kanceláři.

Kancelářské židle

V zaměstnání trávíme třetinu dne a pokud pracujeme v kanceláři a převážnou dobu sedíme u pracovního stolu či u počítače, je nutné správně sedět. Pořídit kancelářské židle, které budou ergonomicky řešené a také budou pohodlné, není problém. Společnost VV MIX nabízí bohatý výběr kancelářských židlí. Vybrat si můžete různé velikosti i typy mechanických řešení. Všechny kancelářské židle vynikají precizním zpracováním a kvalitou použitých materiálů. Mají universální kolečka na měkkou i tvrdou podlahu a spoustu variabilních nastavení pro pohodlné a ergonomické sezení.

Možnost vyzkoušení

Stejně jako v případě kancelářských křesel, jsou i kancelářské židle vystaveny v obchodě společnosti VV MIX a zákazník si může osobně vyzkoušet, jak se mu na židli bude sedět. Teprve po důkladném výběru a vyzkoušení si může koupit tu pravou kancelářskou židli, na které ho ani po dlouhém sezení nebudou bolet záda.