Frutiko: Dárky a originální pamlsky pro každou příležitost

Možná to také znáte – dostanete pozvání na oslavu někoho z rodiny, kolegyně či kolegy, kamaráda a první, co nad čím začnete přemýšlet, čím oslavence potěšit. Možná si řeknete, že je snadnější vymyslet dárek pro ženu, ale věřte, že není. Ačkoliv se nabízí více možností, je velmi těžké se trefit do vkusu každé ženy.

Originální pugéty

Čerstvými pugéty nikdy neurazíte žádnou ženu. Stačí jen vědět, zda dává přednost lučnímu kvítí vkusně svázaných do ležérní kytice či upřednostňuje elegantní dárkové květinové boxy. Kytice, pugéty a boxy vyrábí ve společnosti Frutiko pouze z čerstvě nařezaných květů.

Kytice z čokolády a ovoce

Ačkoliv je kytice jako dárek k výročí dokonalá a její vůně se rozline po celé místnosti, existují i jiné varianty pugétů.

Kytice vytvořené z čerstvého a šťavnatého ovoce či lahodné a jemné belgické čokolády, které věrně napodobují „opravdové“ květiny potěší nejen oko každé ženy, ale také mlsné jazyky. Nespornou výhodou těchto „jedlých“ pugétů je, že potěší ženy, ale také muže, kteří jen málokdy odolají čokoládě.

Pugéty můžete vybírat na webu frutiko.cz, kde objevíte mnoho variant a kombinací klasických i jedlých pugétů. Pokud vás žádná nezaujme, můžete s pomocí jednoduchého filtru nakombinovat vlastní kytici. Zjistěte jako ovoce a čokoládu má ráda obdarovaná či obdarovaný a nechte jim vyrobit pugét na míru.

Máte to daleko?

O produkty společnosti Frutiko je obrovský zájem. Jejich výtvory jsou plné fantazie a je z nich cítit nadšení pro práci, kterou dělají. To je také jedním z důvodů, proč se rozhodli své výrobky rozvážet po celém území České republiky, a to včetně víkendů a svátků.

Vše je převáženo ve speciálních termoboxech, které zajistí správnou teplotu během převozu a současně je ochrání před nárazy.