Finanční krize: Co dělat, když potřebujete peníze získat velmi rychle?

Každý z nás se během života dostane do menší či větší finanční krize. Co však dělat, když se dostanete do situace, kdy se potřebujete velmi rychle dostat k penězům? Poradíme vám.

Zástava

Neprodávejte své cenné věci v případě finanční nouze, ale dejte je do zástavy a můžete je následně kdykoliv znovu vyplatit. Pokud si představujete zastavárny jako podivné malé krámky schované v rozích ulice, máte trochu mylnou představu. Dnes jsou zástavy moderní. Vše v nich probíhá slušně, diskrétně a profesionálně. Jedná se o dobrou službu, která vám může ušetřit mnoho finančních strastí.

Co můžu zastavit?

Pokud potřebujete finančně opravdu pomoci, zastavte nějakou z vašich věcí. Možností je pro vás zástava nemovitostí, zástavy hodinek, elektroniky, dopravních prostředků, obrazů či zástava automobilu či motocyklu. To vše můžete zastavit a dostat se tak rychleji k penězům. Zastavárna nemovitostí je pro vás skvělou volbou.

Co potřebuji?

Abyste mohli uzavřít zástavu, budete potřebovat platný občanský průkaz, popřípadě pas, nebo ověřenou plnou moc od majitele, který vás zplnomocňuje k jednání uzavřít platnou smlouvu. Následně vám bude půjčeno až 85 % ceny vašeho předmětu, který jste do zástavy dali. Smlouvy jsou navíc uzavírány individuálně na základě vašich potřeby, tedy týdenní, měsíční apod. Smlouvu můžete ukončit i předčasně a neplatíte za to žádné poplatky navíc. Nemusíte se obávat skrytých poplatků ani úroků z úroků.

Profesionální schůzka

Veškeré podrobnosti doladíte na domluvené schůzce. Ideální je předem zavolat či zaslat informace o předmětu, který chcete dát do zástavy a propojíte se se zastavárnou. Zdarma bude váš předmět oceněn a domluvíte se na osobní schůzce, kde bude podepsána smlouva a dozvíte se vše potřebné.