Dáváte přednost elektrickému či aku nářadí?

Elektrické i aku nářadí se stává nepostradatelnou součástí nejen každé domácí a profesionální dílny, ale také velkých podniků a společností. Jeho kvalita určuje životnost a ovládání jednotlivých modelů. Každý druh má své výhody i negativa.

Elektrické nářadí

Ruční elektrické nářadí se dá využívat pro celou řadu činností, mezi něž patří vrtání, řezání, šroubování, broušení, leštění. Na zahradě pak sekání trávy či štípání a řezání dřeva.

Výhodou je stabilní výkon a možnost používání všude tam, kde je k dispozici připojení do elektrické sítě. Využití si nachází především v dílnách či strojírenských halách. Elektrické nářadí online si můžete prohlédnout, získat o něm potřebné informace nebo si také objednat na e-shopu elimstore.eu. Společnost nabízí vybavení jak do malých provozoven či dílniček, tak i do velkých výrobních hal. Nářadí, které si zde můžete prohlédnout a objednat je od českých výrobců a firem s dlouholetou výrobní tradicí, která se promítá do výroby. Samozřejmostí je i servis, který společnost též poskytuje.

Aku nářadí

Stejně jako elektrické, tak i aku nářadí nachází své uplatnění nejen v domácnosti, ale i v průmyslové a zemědělské sféře. Pomalu začíná nahrazovat nářadí elektrické a to díky celé řadě výhod, které svým uživatelům nabízí. Díky stále výkonnějším akumulátorům jej lze využít téměř kdekoli, kdykoli a jejich používání je také bezpečné. Kromě nářadí v dílnách se stále častěji objevuje i aku zahradní nářadí. Díky absenci kabelů jej lze použít na místech, která jsou hůře dostupná nebo tam, kde chybí možnost připojení do elektrické sítě. Pokud máte stroje od jedné značky, velmi často postačí pouze jeden akumulátor, který je univerzální a lze jej do těchto strojů používat. Díky kvalitním akumulátorům zvládnou vykonávat nástroje i stroje těžkou práci po dlouhou dobu.