Českomoravská stavební spořitelna nabídne spoření i úvěry

Stavební spořitelny jsou dnes poměrně oblíbenými dceřinými společnostmi bank, které na našem trhu existují. Ideálním příkladem může být také Českomoravská stavební spořitelna, která je spojena s celou řadou jistot, stejně jako je spojena třeba také s dobrým zázemím, ale i bohatou nabídkou zajímavých produktů. Pojďme si společně zmapovat, jaké to jsou. Rozhodně totiž nejde jenom o ty skořicí, jelikož jde i o úvěrové.

Co nám přinesou skořicí produkty, nebo úvěry?

V první řadě je to u skořicích produktů samozřejmě jistota zhodnocení našich peněz. A to nejenom v rámci výhodných úroků, ale třeba také v rámci zajímavé finanční injekce, kterou nám ve formě příspěvku může nabídnout i náš stát. Díky tomu jde střádání částky mnohem rychleji a jednodušeji. Zapomínat určitě nesmíme ani na garantovaný úrok, stejně jako na případné pojištění vkladů.

Pokud myslíme i na úvěrové produkty, tak zde je více než jasné, co nám může Českomoravská stavební spořitelna přinést za pozitivum. Je to v první řadě možnost získat výhodně peníze, které nemáme. A to na řadu věcí, které se týkají nemovitosti, která má být naším novým obydlím. Můžeme ji postavit, rekonstruovat, stejně jako není problémem ani její koupě.

Jaké skořicí produkty Českomoravská stavební spořitelna nabídne?

Začneme tedy spořícími produkty, které jsou u této spořitelny k dispozici. Pokud je něco, čím zaručeně musíme začínat, potom je to stavební spoření. Dnes se jedná stále o jednu z nedoporučovanějších forem, která vůbec existuje. Jako zajímavé zhodnocení nám Českomoravská stavební spořitelna nabídne kombinaci výhodného úroku a pravidelného státního příspěvku. Díky tomu peníze střádáme rychleji. Výhodou daného produktu je poté to, že ho lze využít na cokoliv – nikoliv pouze v souvislosti s nemovitostí.

Tato spořitelna však nabídne i řadu doplňkového spoření, kam se řadí například životní pojištění, penzijní spoření, stejně jako to může být i důchodové spoření. Ve všech případech se jedná o možnost, jak střádat své peníze, stejně jako se jedná o možnost ochránit a zabezpečit sebe, nebo svou rodinu.

Jaké si můžeme vzít půjčky?

Nejsou to jenom skořicí produkty, jelikož jsou to také ty úvěrové, které nám může Českomoravská stavební spořitelna. I zde platí, že podmínky jsou více než výhodné. Zvláště s ohledem na nabídku částek, nebo s ohledem na nízké úrokové sazby. Máme-li být konkrétní, potom vybíráme z těchto variant:

Každý produkt má samozřejmě svá specifika. Jelikož je ale rozdělen do kategorií, můžeme přesně získat to, co hledáme. Nejvyužívanější je jistě hypotéka, která má široké uplatnění: „Můžete ji také využít na pořízení nemovitosti, modernizaci a údržbu i na splacení dříve poskytnutého úvěru na nemovitost.