Nevzdávejte se přírody ani v Praze. Výhled na les vám poskytne rezidence Malešický háj

Plánujete si pořídit nový byt? Pokud se díváte po atraktivních lokalitách, může vás rozhodně zaujmout rezidence Malešický háj, která je jen na dohled od Malešického lesa. Rozhodně se ale vyplatí si pospíšit, protože je zde už pouze několik posledních bytů k prodeji. Může za to samozřejmě atraktivita samotné lokality, takže se byty velice rychle prodávají. Rezidence Malešický háj vám nabídne klidné prostředí pro bydlení, ale přitom nemusíte opouštět bydlení ve městě.

Klidné a pohodové bydlení v Praze

Hlavní město nemusí být pouze neustálý ruch. Stačí si vybrat vhodnou lokalitu, kde můžete bydlet v pohodě a v klidu. Samotné služby města přitom máte stále na dosah, ať už pěšky, MHD nebo autem. Byty v Malešicích jsou toho jasným důkazem. Řadí se po bok dalších nově vznikajících bytových komplexů v Praze, které nabízející bydlení jednadvacátého století.

Samotné dispozice bytů v rezidenci Malešický háj nabízejí plochy od 31 po 139 m2, přičemž tu největší rozlohu potom poskytnou střešní penthousy. Ve střešním penthousu máte celé podlaží pro sebe. Rezidence je rozdělena na 5 bytových domů, kde je 107 bytů. Nižší koncentrace bytů je spolu s příjemnou lokalitou právě tím ideálním pro pohodové bydlení. Byty jsou dobře prosvětlené s moderním interiérem a můžete u nich najít:

  • Balkony
  • Terasy nebo předzahrádky

V závislosti na konkrétní dispozici daného bytu zde je tedy možnost mít byt propojen s venkovním prostředím, což je vždy příjemné, pokud v bytě trávíte zrovna čas. K bytu náleží i technické prostory jako jsou sklepní kóje a garážová stání, kde se vejde celkem 108 vozidel. Veškeré tyto technické prostory jsou situovány do podzemních podlaží.

Byt může být investice

Jestliže si zde pořídíte byt, nemusíte v něm přímo sami bydlet, ale může být dobrou investicí, zejména pak v dnešní době, kdy nám peníze znehodnocuje inflace. Investiční byt na Praze 10 je do budoucna rozhodně atraktivní volbou. Jak jsme již však zmínili v úvodu, protože je dispozici už pouze několik posledních bytů, určitě neváhejte.