Umožněte firmě růst a zajistěte jí kvalitní CRM systém

V každé firmě je cílem prosperovat a růst. Ne vždy je ovšem vyvíjena potřebná snaha k tomu, aby se toho dosáhlo. Nestačí jen tvrdě pracovat, důležité je především pracovat chytře, nepřidělávat si práci a zabránit tomu, aby vznikal chaos. Pravděpodobně se při řízení firmy věnujete mnoha činnostem, ke kterým potřebujete mnoho programů. Velké a úspěšné firmy nejsou řízeny složitě, ale jednoduše a bez ohledu na velikost to můžete dělat stejně, pořiďte si kvalitní CRM systém.

Jak vám CRM systém pomůže?

Tento systém vám umožní ovládat celou firmu z jednoho místa. Nejlepší volbou je český CRM systém AutoCRM, který je přehledný a může obsahovat všechny funkce, jaké jen můžete potřebovat. Nahradí všechny aktuálně používané programy, takže můžete vše řešit za pomoci jednoho jediného. Bude vám upraven na míru, aby obsahoval jen ty funkce, které potřebujete. Ty se budou přehledně zobrazovat jako jednotlivé entity v přehledném uživatelském rozhraní. Můžete zde mít například kompletní projektové řízení, vytvářet projekty a zakázky, přidělovat je zaměstnancům, sledovat, v jakém jsou stavu a plánovat celý harmonogram. S tímto systémem můžete komunikovat se všemi klienty, protože může obsahovat i emailového klienta. Také můžete komunikovat se zaměstnanci, přidělovat jim práci, sledovat jejich vytížení, docházku i efektivitu.

Součástí může být fakturační systém, systém pro správu kampaní, evidence obchodních příležitostí, nástroj pro měření návštěvnosti webu i třeba také správce souborů. Díky CRM systému získáte přístup k důležitým datům, která si můžete přehledně prohlížet v grafech. Můžete třeba sledovat, jak vaše firma roste, jaké jsou vaše výdaje, jak se mění návštěvnost webu nebo váš obrat. Tento systém si můžete vyzkoušet zcela zdarma na webu AutoCRM.cz.