Podnikatelský úvěr znamená opravdu rychlé a věcné jednání

Začínáte s podnikáním a banky se na vás dívají s nedůvěrou? Potřebujete peníze, díky kterým byste uvedli v život zajímavý podnikatelský záměr? Nebo přišel nečekaný výdaj, s nímž si bohužel nevíte rady? Ve všech případech je možné využít krátkodobou půjčku určenou pro OSVČ, která se obejde bez formalit a složitého řešení detailů. Je maximálně věcná a nevyžaduje zálohy, ručitele ani podpis obsáhlých smluv. A přijde vhod začátečníkům i těm, kteří už ve svém oboru pracují celé roky…

Minimum podmínek a transparentní jednání

Dlouhé vyřizování nikoho nepotěší, složitá administrativa je největším nepřítelem snad pro každého podnikatele. Proč si potom všechno neusnadnit? Podnikatelský úvěr si vyžádá jen pár minut vašeho času, nebude mít zvědavé otázky a má jen několik málo podmínek. IČ, bankovní účet a také ověření totožnosti, administrativa je poměrně jednoduchá. Žadatel také nesmí být v insolvenci, respektive v exekuci, tyto záležitosti musí být před úspěšným jednáním o půjčku již vyřešené. Kolik si tedy vlastně můžete půjčit?

  • 5 000 Kč je minimum. Pořídit můžete nejen různé vybavení, ale i uhradit mobilní paušál.

  • 20 000 Kč je nejvyšší možná suma, o níž lze jednat. Postačí na dražší a výkonnější elektroniku.

  • Doba splatnosti může mít několik různých podob. Potřebujete týden? Nebo až třicet dnů?

Bezúčelová půjčka bez složitého papírování

Kdo by měl rád svět plný razítek, potvrzení a dlouhých smluv? Půjčka pro OSVČ je naštěstí úplně jiná, protože se umí přizpůsobit situaci a ví, že žadatelé potřebují dostat co nejrychlejší odpověď. Další výhodou je, že nepřijdou žádné zvědavé dotazy. Může totiž existovat tisíc dobrých důvodů, proč si půjčit peníze a jakékoliv vysvětlování a zdůvodňování s sebou nese pouze časovou ztrátu. Ta je přitom zcela zbytečná! Nebylo by potom lepší, aby se podnikatel věnoval tomu, co umí nejlépe?