Nebankovní firmy nyní nabízejí půjčky zcela zdarma

Podíváme-i se na vývoj podmínek na nebankovním trhu, uvidíme zajímavou novinku. Více a více společností nabízí půjčky zcela zdarma. A není v tom žádná klička ani skryté podmínky. Pokud si žadatel vybere půjčku od jedné z těchto společností, skutečně získává peníze zdarma. Půjčí-li si 10 000 Kč bude skutečně vracet pouze 10 000 Kč. Neplatí žádný poplatek za vyřízení, poskytnutí nebo vyplacení. A rovněž ani neplatí žádný úrok. Úroková sazba je 0% p.a. Což jsou výhodnější podmínky, než jaké nabízejí i banky. I pokud si vedete účet i banky pom mnoho let a posíláte si zde výplatu, i tak vám banka nepůjčí zdarma. Čím je způsobeno, že nebankovní firmy nabízejí peníze zdarma?

Za vším hledejme internetové porovnání podmínek

V posledních 4 letech se na internetu rozmohly porovnávače půjček. Kdo nezná, podívejte se na porovnání nebankovních půjček. Tato služba zobrazuje všechny české poskytovatele na jednom místě. Na jedné jediné stránce vidíte rozmezí podmínky (příjem, zaměstnání, délka vyplacení, doba splatnosti…) od všech produktů. Kdo má nevýhodné podmínky, již v dnešní době nezíská žádné zákazníky. A poskytovatelé bankovních i nebankovních půjček se začali předhánět, kdo nabídne výhodnější podmínky.

Celý boj o zákazníka dospěl až tak daleko, že nabízejí půjčky zcela zdarma. Dají zákazníkovi 5 000 Kč a chtějí zpět pouze 5 000 Kč. Žádné úroky, žádné poplatky. A doufají, že pokud zákazník bude spokojen s jejich službami, tak se bude vracet právě k nim. Jakmile první společnost nabídka své služby napoprvé k vyzkoušení zdarma, všechny firmy je museli následovat. A vše dospělo až tak daleko, že na trhu již naleznete jen výjimky, které nemají první půjčku zdarma. Jelikož jinými způsoby se dá jen velmi těžce bojovat s konkurencí, která je zdarma.

Jak využít této situace pro svůj prospěch?

Je třeba změnit svůj pohled na věc. Dříve bylo půjčování peněz velmi drahé a až poslední možností, kdy již nebyla jiná cesta. Nyní to již ovšem může být zcela zdarma. Musíte zaplatit účet, jinak vám hrozí penále? Je výhodnější si vzít půjčku zdarma a předejít penále. Je v obchodě akce na zboží, krátkodobá sleva, ale vy již nemáte tento měsíc peníze? Je výhodnější si peníze půjčit a využít slevy. Než čekat na další výplatu a koupit to bez slevy.

Samozřejmě nebankovní firmy počítají s tím, že se k nim budou někteří zákazníci vracet. A pokud se vrátíte ke stejné podruhé, tak již úroky budou počítat a vy přeplatíte. V takové situaci si můžete půjčovat již jen pokud je to nutné. Nebo si požádat u jiné společnosti a vzít si u nich jejich první půjčku zdarma. A následně přejít k další společnosti. A další. A vždy si brát peníze zdarma.

Velikou výhodou pro zákazníky zde je fakt, že se k ničemu nezavazují. Vezmou-li si první zdarma, tak se pouze zaváží k tomu, že vrátí původní peníze. Ale nezavazují se, že v budoucnosti budou využívat jen tuto firmu. Mohou tak přecházet od společnosti ke společnosti a brát si pouze jejich první nabídky zdarma. Neplatit úroky, neplatit poplatky. A mnozí na to již přišli. A pokud se ocitnou v nečekané finanční situaci, tak těchto podmínek u využívají.

Pokud i vy chcete využít jedné z pobodných nabídek, stačí se podívat na libovolné porovnání. Například na výše uvedené https://www.nebankovky.cz/.