Ještě nepoužíváte platební terminály? Používejte je půl roku zcela zdarma


Jestliže se zamyslíte, záhy přijdete na to, že ve většině provozoven můžete k zaplacení použít platební terminál. Bezhotovostní platba je bezpečná, rychlá, také hygienická a zákazníci ji značně oceňují. Naopak pokud platební terminál nemáte, můžou zákazníci volit jinou prodejnu. Zvláště pak, pokud jsou v jedné vesnici nebo městě dvě podobné prodejny, nebo jsou prodejny stejného zaměření ve městě blízko u sebe.

Proč platební terminály?

Už jsme si některé přednosti uvedli výše. Platební terminály  také akceptují platby elektronickými stravenkami, hodinkami nebo chytrým telefonem. Moderní platební terminály tak reflektují technologický vývoj a přání zákazníka.

Spolehlivý platební terminál Dotypay

Zvolit si můžete platební terminál Dotypay. Jde o přenosné zařízení s vysokou výdrží baterie, jež vám možní neomezený pohyb po provozovně, na zahrádce restaurace, při provozu… Můžete je používat jako mobilního číšníka, a tak velmi zrychlit obsluhu zákazníků. Akceptuje platební karty, Google a Apple Pay, elektronické stravenky, nechybí 4G + Wi-Fi datové připojení, operační systém Android, integrovaná 58 mm tiskárna. Můžete k němu dokoupit dokovací stanici.

Dotypay patří k velmi oblíbeným platebním terminálům. Díky akce Česko platí kartou, jej právě teď můžete mít na 6 měsíců ZDARMA. Abyste splnili podmínky pro tuto možnost, je potřeba být firma nebo OSVČ v soukromém nebo neziskovém sektoru či státní správě. Také je potřeba, abyste v posledních 12 – ti měsících patřili k těm, kteří neakceptovali platby kartou. Zdarma jsou transakce do obratu 50 000 Kč měsíčně. Po 6 měsících platíte 0,99 % z transakce, přičemž minimální měsíční transakční poplatek je 350 Kč.

Firmám, které začaly přijímat bezkontaktní platby, se zvýšil obrat průměrně o 24 – 27 %. Navíc je tady pokladna Dotykačka, s níž lze terminál spojit a ušetřit i 4 320 Kč za rok.