Jakou pokladnu vybrat do obchodu?

Disponujete obchodem? Jakým způsobem u vás lidé nejčastěji platí? Dnes už ve většině obchodů zní často otázka, jestli lze platit kartou. Někteří platí kartou, ale jsou i tací, kteří rádi zaplatí svým telefonem, chytrými hodinkami nebo třeba i chytrým prstenem. Pryč jsou doby, kdy bylo u sebe nutné nosit hotovost. Stále se však najde mnoho obchodů, které nabízí pouze možnost platit hotově. Něco takového připravuje každý obchod o mnoho zákazníků.

Držte krok s dobou a zajistěte si moderní pokladnu

Pokladna do obchodu by měla dokázat více než jen spočítat nákup a vytisknout stvrzenku. Dnešní pokladny už jsou malými počítači s desítkami funkcí, které výrazně usnadní podnikání a udělají ho přehlednější. Pokud chcete nejmodernější pokladní systém, vyberte si ten od Dotykačky. Umožní vám snadnou kontrolu tržeb, zásob i dodavatelů. Tento systém vás může upozornit na docházející zboží, může udělat objednávky, evidovat docházku zaměstnanců a udělat i mnohem snadnější inventuru.

Se systémem Dotykačka budete mít jednoho dodavatele pro pokladnu i terminál. Můžete konečně přijímat všechny druhy plateb, takže vaši zákazníci nebudou v tomto ohledu nijak limitováni. Skvělé je, že pokud disponujete eshopem, můžete na něj také Dotykačku snadno napojit, stejně tak jako účetnictví. Tento systém je vhodný pro poskytovatele služeb, pro gastronomické podniky i pro veškerý maloobchod. Práce s ním je natolik snadná, že ji zvládne kdokoliv. Pokud zaměstnáváte brigádníky, lehce se s tímto systémem naučí. Pokud prodáváte ve stánkovém prodeji jen v sezóně, nebudete za systém platit celý rok, ale jen v dané sezóně, když ho budete používat. Máte zde technickou podporu nonstop a zdarma. Potěší vás zajisté i vzdálená správa, takže k systému můžete mít přístup odkudkoliv, ať už jste třeba doma na počítači nebo na dovolené na tabletu. Zjistěte více na Dotykacka.cz.