Hledáte kvalitní autoservis? V Hlučíně se o váš vůz postarají

Každý zodpovědný motorista má svůj autoservis, který využívá k pravidelným prohlídkám, přípravě na STK a zejména pro řešení závad. Vůz je komplikovaný stroj, ve kterém najdete nespočet součástek, mnoho z nich je neustále namáháno a podléhá opotřebení, nikdy nevíte, kdy nastane den, ve který se bez autoservisu neobejdete. Měli byste zvolit férový autoservis, který se vyznačuje vysokou kvalitou služeb a zákazník je v něm na prvním místě. Těmito atributy se může pochlubit autoservis v Hlučíně PNEU OK – shop s.r.o.

Profesionální služby z rukou odborníků

V Autoservisu působí pouze zkušení mechanici, kteří používají moderní zařízení a postarají se o všechny druhy oprav. Pokud na opravu spěcháte, není problém domluvit se na rychloopravě. Drobné opravy jsou zde rychle řešené a velkou výhodou je i skutečnost, že můžete do servisu zavolat nebo ho navštívit a vždy vám bude předem stanoven podrobný rozpočet, abyste měli představu, kolik budou práce stát. Nečeká na vás tedy žádné nepříjemné překvapení, ale naopak se setkáte s příjemným lidským přístupem a profesionálně odvedenou prací. Autoservis Hlučín najdete na adrese Markvartovická 1416/2, 748 01, Hlučín, navštívit ho můžete také na webu Pneuok.cz.

Služby autoservisu

Služby autoservisu jsou velmi široké. Zajistí vám zde geometrii náprav, napráva vozu bude seřízena za pomoci 3D laserové geometrie Hofmann Megaline Ssence 600. Udělají vám zde diagnostiku benzinových a naftových motorů u osobních i užitkových vozidel. S tím souvisí i opravy motorů, které zahrnují opravy hlavy motoru, výměny oleje, rozvodů, spojek, turbodmychadel i vodních čerpadel. Dále vám zde zajistí výměny čelního skla, karosářské práce, montáže tažných zařízení, montáže zámků, plnění klimatizací, montáže výfuků a mnoho dalších služeb. Přesvědčte se sami o kvalitách autoservisu Hlučín a jistě návštěvy nebudete litovat.