Proč zvolit offshore společnost?

Slyšeli jste již o tzv. offshore společnostech? Jedná se o společnosti, které jsou mimořádně zvýhodněné, jelikož nemají daňové ani další povinnosti. Soukromí vlastníků je navíc chráněno neveřejnými rejstříky. Proč si však offshore společnost založit?

Výhody offshore společnosti

Založení offshore společnosti vám přináší řadu výhod, patří mezi ně daňová optimalizace, což je jeden z hlavních důvodů, proč jsou tyto společnosti zakládány. Využívány jsou tzv. daňové ráje, které zajišťují optimalizaci daňového zatížení. Druhým důvodem je anonymita vlastnictví. Stačí využít své právo na soukromí a použít offshore společnost jako nástroj anonymního vlastnictví. Skutečný vlastník offshore společnosti zůstává v anonymitě.

To není vše

Kromě daňové optimalizace a anonymity nabízí offshore společnosti také výhodu v podobě ochrany majetku. Aktiva jsou právně chráněna před budoucími nezákonnými nároky věřitelů, státních aparátů či rodinných příslušníků. V poslední řadě se jedná také o mezinárodní image. Stačí si zvolit zvučný název zahraniční společnosti a získat mezinárodní image, která skýtá mnohé výhody pro vaše podnikání.

Jak společnost založit?

Nevíte si rady, jak takovouto společnost založit? Obraťte se na odborníky z ioffshore.cz, kteří vám se založením společnosti pomohou a dodají vám odborné informace.

Kde jsou společnosti zakládány

Offshore společnosti jsou zakládány na místech a v zemích. Například ve Spojených arabských emirátech, Seychelách, které jsou nejoblíbenějším daňovým rájem na světě, Belize, Velké Británii atd. Je tedy jen na vás, jakou zemi si vyberete či jaká vám bude doporučena. Liší se samozřejmě také rozdílnými poplatky za založení společnosti. Tyto země však nabízí ideální daňové možnosti a získáte lukrativní jméno v mezinárodním obchodě. Nové možnosti vám tak již nebudou uzavřeny.