Nepodceňujte rizika a pojistěte se

Nikdy se nemůžete spoléhat na štěstí, že zrovna vám se vyhnou jakékoliv nepříjemné události. I vás mohou vykrást zloději, požár vám může způsobit škody na majetku, stejně tak povodeň a jiné přírodní živly. Bez sjednaného pojištění musíte počítat s tím, že veškeré škody si budete muset hradit ze své kapsy. Pojišťovny v současnosti nabízejí nejrůznější formy pojištění. Například cestovní pojištění vám umožní cestovat na dovolenou do zahraničí v klidu, zrovna tak povinné ručení nebo havarijní pojištění, pokud vlastníte automobil. Základem každého pojištění je limit pojistného plnění, což je částka, kterou si určují pojišťovny jako maximum toho, co vám vyplatí při vzniku pojistné události. Mnozí lidé mají snahu na tomto pojistném ušetřit, jelikož se mylně domnívají, že je nic zlého nepostihne. Pak jsou ovšem nemile překvapeni, když jim pojišťovna nevyplatí částku, kterou by si představovali.

Proč si sjednat pojištění nemovitosti

Pokud vás odrazuje pročítání spousty nabídek jednotlivých pojišťoven, můžete si výběr usnadnit využitím služeb Insiacare.cz. Specializuje se na vyhledávání a porovnávání jednotlivých nabídek pojištění, které jsou na trhu s pojistnými produkty nabízeny a najde pro vás tu nejvýhodnější variantu pojištění nemovitosti. Současně vyřadí nejméně vhodné nabídky, a to na základě vašeho zadání a typu vašeho domu. Ušetříte si tak čas i případné zklamání, pokud byste si sami vybrali nesprávně.

Jaké chyby se dělají při volbě pojištění nemovitostí

Obvykle to bývá nesprávné pochopení dvou odlišných produktů, kterými jsou pojištění stavby a pojištění domácnosti. Pojišťovny totiž nabízejí pojištění stavby, tedy domu nebo jiné nemovitosti v různých kombinacích nebo balíčcích. Výpočet pojistného limitu je v těchto případech odvislý od lokality, ceny objektu a rozsahu krytí. Insiacare.cz vám vybere nejlepší variantu pojištění nemovitosti a k tomu případně také vhodný typ pojištění domácnosti. Díky Insiacare.cz budete mít pojištění ušité na míru a ještě za vás vše vyřídí u vybrané pojišťovny.