Díky mobilní aplikaci pro váš e-shop získáte řadu nových zákazníků

Máte svůj e-shop či jej teprve chcete založit? V tom případě byste měli zvážit vytvoření mobilní aplikace, která vám zprostředkuje mnoho nových zákazníků a upevní vztah mezi vámi a stávající klientelou.

Aplikace

Mobilní aplikace má dnes každý člověk ve svém mobilním telefonu a to v různorodém množství. Některé osoby mají desítky mobilních aplikací, které používají každý den. Jedná se o trendy platformu, která je ideální i pro majitele e-shopů. Díky mobilní aplikaci totiž posílíte vztahy s dosavadními zákazníky, ale máte šanci oslovit a získat mnoho zákazníků nových. S mobilní aplikací získáte mnoho dalších výhod, jako je užitný design, vlastní logo, brand marketing a nový trh.

Nová platforma

Forma mobilního e-shopu je pro zákazníky navíc velice jednoduchá na ovládání a srozumitelná pro každého nového zákazníka. V případě, že se rozhodnete pro vytvoření vlastní mobilní aplikace, obraťte se na profesionály z mobilnieshop.eu, kteří mají v tomto oboru řadu zkušeností a mohou se pochlubit i zpracováním mnoho zajímavých projektů. Právě ti vám vytvoří kvalitní mobilní aplikaci pro váš e-shop. Na jejich stránkách si také můžete prohlédnout, jak mobilní aplikace pro eshop může vypadat. Řešení je levné a za bezkonkurenční ceny, konkurence nabízí aplikace i za šestinásobnou cenu. Tato volba je tedy vhodná i pro malé a rodinné firmy.

Snadno a rychle

Postarají se o vytvoření mobilní aplikace, kterou si budou moci vaši stávající i noví zákazníci stáhnout na Google Play, navíc odkaz na stažení můžete libovolně šířit. Nasazení mobilní aplikace nijak nezasáhne do stávající e-shopové řešení a je plně odděleno. Nijak tedy není ohrožen stávající provoz e-shopu. K mobilní aplikaci vám bude poskytnut i zdrojový kód ke klientské části aplikace a můžete ji tak upravovat i podle vlastní potřeby. Pusťte se tedy do řešení vytvoření mobilní aplikace pro váš e-shop a stihnete i předvánoční prodeje.