Využijte pokladní systém zdarma ke stažení od Dotykačky a usnadněte si práci

Možná už jste o možnosti stáhnout si ZDARMA pokladní systém od Dotykačky slyšeli, možná je to pro vás úplná novinka. V každém případě se jedná o velmi oblíbený pokladní systém, jenž už usnadňuje podnikání mnoha živnostníkům i společnostem. Díky němu zvýšíte svůj obrat, ušetříte mnoho času a zefektivníte provoz.

Proč je pokladní systém od Dotykačky tak oblíbený?

Akci, kdy Dotykačka nabízí pokladní systém zdarma ke stažení, už využila spousta zájemců. Vyzkoušet tak můžete aplikaci Dotykačka na 30 dní zdarma. Je určena pro Android a je naprosto jednoduchá. Pohlídá vám skaldy, náklady, zisk, dokonce i vaše zaměstnance nebo dodavatele.

To, že se jedná o skutečně oblíbený pokladní software, dokazuje i fakt, že má po světě více než 100 000 stažení.

Chybí vám kvalitní a spolehlivá pokladna?

To ale není vše, Dotykačka nabízí i kvalitní pokladny, které lze využívat v mnoha provozech. Kupříkladu kvalitní 10‘‘ dotykovou pokladnu se stabilním stojanem a mnoha funkcemi i 80 mm tiskárnou. Díky své velikosti se tato pokladna hodí do jakéhokoliv menšího nebo středního provozu. Budete mít k dispozici kvalitní nástroj pro prodej, evidenci zákazníků, dodavatelů, skladových zásob kdykoli budete potřebovat.

Ubytovací zařízení budou rády využívat přehledný rezervační systém, stejně jako gastro provozovny a maloobchody objednávkový systém. Pokladna dokonce funguje i bez internetu a její zprovoznění vám zabere ani ne 10 minut.

Dotykačka vás jistě přesvědčí o svých příznivých vlivech na podnikání

Na webových stránkách dotykacka.cz najdete mnohé recenze uživatelů, kteří si Dotykačku stáhli před vámi. Zkušenosti bývají mnohem lepší, než teorie. Díky recenzím můžete zjistit, že díky Dotykačce mohou být zaměstnanci stále v pohybu, funguje systém objednání a platby přímo na baru, nevznikají žádné technické potíže…

I tak je dobré vědět, že je vám NONSTOP a ZDARMA k dispozici podpora, která vám s jakoukoli potíží pomůže. Podívejte se na dotykacka.cz a zjistěte vše, co vás zajímá o tomto vynikajícím systému, který pomůže i vašemu podnikání.