S GPS monitoringem máte neustálý přehled o vašem voze

Máte někdy obavy o svůj vůz? Mnoho řidičů má neklidný spánek, protože je neustále trápí černé myšlenky, co se asi zrovna děje s jejich vozem. Pokud si myslíte, že nemůžete mít neustálou kontrolu nad svým vozem, jste na omylu. Současné technologie jsou již velmi pokročilé a dokáží to, co bylo dříve jen pouhým snem.

Mnoho řidičů pořizuje pro vozy GPS monitoring. Tento systém funguje jednoduše, do vozu se nainstaluje GPS jednotka, která komunikuje s družicemi a neustále přijímá údaje o vozidle, tedy o poloze, rychlosti i směru pohybu. Tuto GPS jednotku můžete jednoduše spravovat díky mobilní aplikaci nebo webovému rozhraní. GPS monitoring je samozřejmě populární zejména jako ochrana před odcizením vozu nebo jeho neoprávněným používáním. Jelikož se informace o trase zaznamenávají do interní paměti, jsou tyto systémy vhodné i pro sledování, jestli zaměstnanci nepoužívají firemní vozy k osobním účelům nebo proto, abyste si mohli snadno vygenerovat knihu jízd.

Pořiďte si GPS lokátor

Pokud vás GPS monitoring zaujal, doporučujeme navštívit specializovaný web gpsmonitoring.cz, kde se vám nabízí kvalitní a cenově dostupné řešení. Skvělou volbou je TSSLoc Easy. Montáž GPS lokátoru vám dá okamžitý přehled o vašem voze. Pro jeho instalaci nemusíte provádět žádné zásahy do elektroniky vozidla, je kompatibilní se všemi vozy s IPM, instalace vám zabere jen chvilku, stačí lokátor vložit do zásuvky OBDII, můžete k tomu použít i prodlužovací kabel a jednotku schovat na tajné místo. Následně stačí kontrolovat aplikaci, která vás o změnách bude informovat skrze notifikace. Systém má integrovanou baterii, takže je aktivní i po odpojení, dozvíte se i o otřesech vozu a také o pohybu vozu bez zapnutí zapalování. Systém lze použít i ve více vozech najednou. Navštivte web poskytovatele a zajistěte si kvalitní ochranu pro váš vůz.