Roční hlášení za odpad si stále děláte sami?

Připadáte si neustále bombardováni povinnostmi? Sotva dořešíte jednu záležitost, už musíte řešit další a všechny tyto povinnosti se hromadí tak, že mnoha lidem z toho jde hlava kolem. Pokud produkujete více než 100 kilogramů nebezpečného nebo 100 tun běžného odpadu, je navíc zapotřebí, abyste podávali roční hlášení za odpady. Pokud je více provozoven pod jedním IČO, tak jde o součet produkce všech provozoven a za každou z nich budete muset hlášení podávat. Nejprve se však budete muset registrovat na ISPOP.cz.

Nechte si roční hlášení za odpad zpracovat

Co všechno s vaší produkcí odpadu ještě souvisí? Je zapotřebí vést průběžnou evidenci odpadů, dále musíte zpracovat a zaslat výkaz statistiky o odpadech na Český statistický úřad. Někomu může připadat, že je těch povinností zbytečně mnoho. Nenechte se zbytečně zatěžovat a obraťte se raději na společnost ECOSERVIS – komplexní nakládání s odpady s.r.o., která vám všechny tyto povinnosti zajistí za vás. Odpadne vám tak opravdu mnoho práce. Všechny zákonné povinnosti související s odpady za vás mohou zpracovávat zkušení pracovníci firmy, zajistí roční hlášení za odpady pro živnostníky, firmy i obce.

Spolupráce je více než snadná a příjemná. Z vaší stray bude potřeba jen nahrát všechny potřebné dokumenty. Po zaplacení za službu se společnost pustí do práce a do 10 pracovních dnů bude vaše hlášení za odpad hotové. Společnost ho následně zašle na ISPOP i k vám na email. Tato služba je poskytována mnoha firmám, živnostníkům i obcím, vy se k nim můžete přidat a ušetřit si tak zbytečné starosti. Ceny za službu jsou velmi nízké, vzhledem k náročnosti služby. Firma je maximálně spolehlivá a rychlá, vše bude vyřízeno kvalitně a budete mít jistotu, že je vše vyřízeno správně. Navštivte web společnosti https://www.rocnihlaseni.cz/