Polenergia Fotowoltaika vstupuje do České republiky. V Praze zahajuje svou činnost Polenergia Solární

Polenergia Fotowoltaika, lídr v prodeji fotovoltaických mikroinstalací v Polsku, zahajuje činnost v České republice. Společnost Polenergia Solární, založená v Praze, bude pro naše jižní sousedy projektovat a dodávat fotovoltaické systémy. „Na začátku září byl v České republice spuštěn nový dotační program pro fotovoltaiku a skladování energie. Okolnosti pro naši expanzi jsou tedy velmi příznivé“ – říká Kamil Sankowski, člen představenstva společnosti Polenergia Fotowoltaika.

Společnost Polenergia Fotowoltaika, která stojí za vznikem společnosti Polenergia Solární, je dnes již jednou z největších společností v oblasti instalace fotovoltaických zařízení
v Evropě. Společnost poskytuje zákazníkům řešení, která jsou na polském trhu inovativní, nejen v oblasti fotovoltaiky, ale také tepelných čerpadel nebo skladování energie. Společnosti Polenergia Fotowoltaika a Polenergia Solární patří do Skupiny Polenergia, největší polské soukromé energetické skupiny.

„Vstup na český trh s naší nabídkou je dalším velmi důležitým krokem v rozvoji naší společnosti. Chceme využít bohaté zkušeností a rozsáhlé know-how, které jsme získali během uplynulých let působením v Polsku. Právě díky nim jsme se velmi rychle stali největší firmou instalující fotovoltaické systémy do 50 kW v Polsku. Věříme, že se nám tento úspěch podaří zopakovat i u našich jižních sousedů“ – říká Kamil Sankowski, člen představenstva společnosti Polenergia Fotowoltaika.

Polenergia Solární nabídne českým zákazníkům komplexní služby, v rámci kterých zajistí odborný výběr výkonu instalace, individuální návrh, profesionální instalaci i monitoring a poprodejní podporu. Fotovoltaické instalace a skladování energie budou nabízeny s unikátní 25letou zárukou na výnos a s monitoringem 24/7.

Na začátku září byl v České republice spuštěn nový dotační program pro fotovoltaiku
a skladování energie. Okolnosti pro naši expanzi jsou tedy velmi příznivé. Počítáme, že dotace bude jedním z dalších argumentů, díky kterému se nám podaří přesvědčit Čechy a Češky ke spolupráci s námi. Tím spíše, že již dlouho na trhu fungujeme velmi rychle. Díky spolupráci s předními výrobci fotovoltaických komponent jsme schopni nabídnout instalaci systému i do 30 dnů od podpisu smlouvy – dodává Kamil Sankowski, člen představenstva společnosti Polenergia Fotowoltaika.

Současně se zahájením prodeje v České republice byly spuštěny také webové stránky www,polenergiasolarni.cz. Na nich se můžete seznámit s nabídkou společnosti Polenergia Solární, dozvědět se více o aktivitách Skupiny Polenergia nebo zhlédnout film určený českým zákazníkům.