Podle čeho vybrat pohodlné kancelářské křeslo?

Ten, kdo pracuje v kanceláři nebo má sedavé zaměstnání ví, že pohodlná kancelářská křesla jsou nutností. Tento nepostradatelný kousek nábytku lze však využít nejen v kanceláři, ale také na recepci nebo v konferenčních místnostech. Je to kousek nábytku, který je nejen funkční, ale také designový. Velký výběr nabízí e-shop sedooz.sk. Naleznete zde modely s různými druhy povrchových úprav, z kůže nebo látkového čalounění, v celé řadě barevných variant. Tkaniny jsou kombinovány s celou řadou materiálů. Mezi nejčastější patří dřevo, kov nebo plast. Můžete si tak vybrat model, který dokonale zapadne do vašeho interiéru a bude odpovídat vašim požadavkům pro ergonomii sezení.

Tipy pro vás

Vzhledem k tomu, že na e-shopu sedooz.sk naleznete moderní konferenční židle různých designů a v široké nabídce, podívejte se na některé tipy pro váš nákup.

  • Kolekce EGGO

Tato kolekce je vyráběna v kombinaci jednoduchého tvaru korpusu a několika různých konstrukcí, díky čemuž je zajištěna všestrannost a univerzálnost jejího využití. Vybírat si můžete ze šesti barevných modelů. Kolekce nabízí maximální funkčnost i díky sklopnému psacímu stolku, je tedy vhodná i pro školící a konferenční místnosti či posluchárny.

  • Kolekce MORK

Židle z této kolekce jsou opatřeny širokým korpusem, pro jehož výrobu se používá velmi odolný druh plastu. Bonusem je vestavěný věšák, díky kterému budete mít skvěle uloženou svoji tašku či batoh.Vzhledem k široké škále korpusů, podnoží, krycích panelů i věšáků si vybere každý.

  • Kolekce FENDT

Nabízí široký výběr zajímavých modelů doplněných o sklápěcí stoleček a háček pro tašku či batoh. Tento model se stane dokonalou součástí moderní výbavy každé kanceláře, konferenční místnosti či přednáškového sálu.

  • Kolekce EPOCC

Pro tvorbu této kolekce jsou inspirací 50. léta minulého století. Moderní interiér tak můžete doplnit o křesla s barevnými kovovými rámy a vybranými druhy tkanin, jež dokonale zapadnou do každého typu interiéru.