Rezidenční čtvrť Byty u parku je ideální příležitost k investici

Nákup nového bytu je v dnešní době jedna z příležitostí, jak uložit své peníze a ochránit je před inflací. Rozhodně to pak platí pro koupi bytu ve vyhledávaných lokalitách, mezi které patří nepochybně i pražský Žižkov. Zdejší nová moderní čtvrť nabídne na dosah veškerou občanskou vybavenost, takže bydlení zde bude vždy velmi žádané. Určitě je dobré se podívat na nabídku volných bytů, protože se rychle prodávají.

Investice do bytu

Atraktivní lokalita je vždy to nejlepší, co můžete udělat, pokud se rozhodnete pro investici do bytu. Vaše peníze totiž zhodnotíte tímto způsobem nejlépe. Tyto nemovitosti si drží svou cenu a je prakticky jisté, že jejich hodnota dále poroste. Investiční byt na Žižkově si můžete vybrat na webu projektu, kde vidíte veškeré aktuálně dostupné byty. Můžete vybírat byty o různých dispozicích, a to od 1+kk až po 5+kk.

Jako investiční byty jsou obecně vždy vhodnější menší bytové jednotky, ale záleží samozřejmě zejména na vašich záměrech s novým bytem. Na koupi bytu je možné využít zvýhodněné financování, v rámci čehož můžete získat výhodný úrok.

Exkluzivní byty

Jak již bylo řečeno, rozhodně v tomto případě není nouze o atraktivitu lokality. Celkově rezidence Byty u parku nabízí 272 bytů, které se nacházejí v 11 bytových domech. K dispozici je zde také 277 garážových stání. Díky členité architektuře bytů dokáží nabídnout dostatek soukromí a vysoký komfort. Součástí bytů mohou být:

  • Balkony a lodžie
  • Terasy

Výhodou těchto prvků je samozřejmě rovněž příjemné propojení interiéru s venkovním prostředím. Byty jsou také navrženy ve spolupráci s designéry, aby zde po celý den dopadalo dostatek světla a bylo možno i doma načerpat energii. Také okolí zdejších bytů stojí za to, je zde dostatek možností pro nakupování, sport i relaxaci. Nedaleko jsou Vinohrady s množstvím stylových kaváren a restaurací a bytové domy přímo přiléhají k parku Židovské pece.